PASLAUGOS

ĮMONIŲ VAKARĖLIAI

Add Your Heading Text Here

Įmonių vakarėliai

Mokslininkai teigia, jog geras vakarėlis kartu su kolektyvu, gerina visos komandos produktyvumo lygį! Reikia trenksmingai uždaryti finansinius metus? Pabūti drauge su kolegomis neformalioje aplinkoje? Atšvęsti vadovo gimtadienį? Padaryti staigmeną kolegoms? Be pro-ble-mų! 

Užkursime kokybišką šventę, kuri 100proc. užmotyvuos visus Jūsų įmonės darbuotojus! Mūsų DJ ir vedėjų duetas visada pasiruošę Jūsų šventiei!

Jūsų šventėje būsime atsakingi už:

renginiu vedeju programa

Programą

Unikali programa, daug linksmų užsiėmimu, jokių nepadorių juokelių ir žaidimų iš praeito amžiaus. Mes stebime dabartines tendencijas ir ruošiame savo programą pagal tai kas yra aktualu dabar.

Įrangos icon

Įrangą

Taip, mes turime visą reikalingą garso ir šviesos įrangą tam, kad Jūsų šventė atrodytų įspūdingai. Įrangos kiekiui praktiškai nėra ribų – viskas priklauso tik nuo Jūsų norų. Pasiūlysime Jums tinkamiausią įrangos kiekį atsižvelgiant į Jūsų norus ir salės galimybes.

music icon

Muziką

Mūsų DJ pasirūpins tuo, kad Jūsų vakarėlis būtų tikrai triukšmingas ir kokybiškas. Geriausios dainos, grojaraščio vientisumas, jokių nekokybiškų perėjimų. Viskas aukščiausiame lygyje. Visada išklausome klientų pageidavimus ir stengiamės savo grojaraštį maksimaliai pritaikyti prie mūsų klientų muzikos skonio.

GALERIJA

Pažiūrėkite kaip atrodo renginiai kartu su mumis

logo

Socialiniai tinklai